ZUS Hiring for Doradca ds emerytalnych (wyniki) at West Bunghmun, Mizoram, India

ZUS

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Bielsku-Białej

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Wieloosobowe Stanowisko Obsługi Klientów i Korespondencji

  • Miejsce pracy

ZUS Inspektorat w Żywcu

  • Adres miejsca pracy

ul. Piernikarska 2, 34-300 Żywiec

  • Województwo

śląskie

  • Nazwa stanowiska

Doradca ds. emerytalnych (wyniki)

  • Zadania

Cel stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę klientów w sprawach świadczeń emerytalno-rentowych oraz udziela informacji przyszłym świadczeniobiorcom w zakresie czynników wpływających na wysokość świadczenia oraz warunków i terminów związanych z przejściem na emeryturę.

  • Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne

  • wykształcenie wyższe
  • rok pracy związanej z administracją lub obsługą klientów

Mile Widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi klientów z niepełnosprawnościami

Wymagania Dodatkowe

  • znajomość ustawy o emeryturach i rentach z FUS
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane Dokumenty

  • CV,
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce “Praca w ZUS”.

Dokumenty Należy Przesłać